Gospodarka

Olsztyn – serce Warmii i Mazur otwarte na współpracę z Koreą Południową

Organizowana 13 września 2023 roku konferencja „Korea – Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu” to interesująca inicjatywa, której celem jest wzmocnienie współpracy gospodarczej pomiędzy regionem a rynkiem koreańskim. Przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego zostaną zaproszeni do Hotelu Wileńskiego w Olsztynie, by wspólnie planować rozwój biznesowy. To znakomita szansa na nawiązanie nowych, wartościowych relacji handlowych.

Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania współpracy między przedsiębiorcami z Republiki Korei a firmami z Warmii i Mazur, a także do założenia partnerstwa informacyjno-biznesowego. Uczestnicy będą mieli okazję poznać nie tylko potencjał gospodarczy regionu, ale również dorobek polskich i azjatyckich startupów z sektora technologii żywności i rolniczego. Ponadto będą mieli możliwość zapoznania się z działalnością parków technologicznych, które stanowią ważny element rozwoju innowacyjnej gospodarki w regionie.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną prelekcje przedstawicieli Koreańskiej Agencji Promocji Technologii Rolniczych (KOAT) oraz Koreańskiego Instytutu ds. Badań Ekonomii Przemysłu i Handlu (KIET). Zorganizowana zostanie także strefa networkingu, w której uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać kontakty z zagranicznymi startupami oraz wspomnianymi instytucjami rządowymi. Konferencję poprowadzą Piotr Burczyk, zastępca dyrektora Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Marta Allina, dyrektor South Ventures.

Paragraf 1:

Podczas konferencji „Korea – Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu” goście zagraniczni zdobędą wiedzę na temat realizacji procesu współpracy z polskimi partnerami biznesowymi, a uczestnicy z Polski otrzymają rzeczowe wskazówki dotyczące przygotowania oferty na rynek koreański. Program wydarzenia można znaleźć pod linkiem: https://invest.warmia.mazury.pl/wp-content/uploads/2023/09/Szczegolowy-program.pdf.

Paragraf 2:

Uczestnicy konferencji „Korea – Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu” mogą liczyć na wyczerpujące informacje dotyczące współpracy biznesowej z Polakami oraz praktyczne porady jak przygotować ofertę dla klientów z Korei Północnej. Program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej i prelekcje będą tłumaczone.

Paragraf 3:

Podczas konferencji „Korea – Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu” goście zarówno z Polski jak i z innych krajów otrzymają wyczerpujące informacje na temat współpracy biznesowej oraz porady dotyczące przygotowania oferty dla klientów z Korei Północnej. Szczegóły programu są dostępne na stronie internetowej, a wszystkie prelekcje będą tłumaczone konsekutywnie.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – konferencji „Korea – Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu”, która odbędzie się 13 września 2023 roku w Hotelu Wileńskim przy ul. Ryszarda Knosały 5 w Olsztynie. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo mailowo: m.dabrowska@warmia.mazury.pl. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Moniką Dąbrowską, główną specjalistką w Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 89 512 51 83. Miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia swojego udziału!


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Możesz też być zainteresowany(a)

Gospodarka

Najważniejsze narzędzia do ograniczenia skutków pandemii wszyscy mamy pod ręką

O negatywnym wpływie pandemii Covid-19 na stan psychiczny społeczeństwa, w szczególności dzieci i młodzieży oraz metodach na radzenie sobie z
Gospodarka

PKP Intercity: wzrost kosztów energii wpływa na ceny biletów

Spółka PKP Intercity od wielu lat utrzymywała stałe ceny biletów kolejowych zapewniając konkurencyjną ofertę wobec innych środków transportu. W tym
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ