Gospodarka

Konferencje.pl prezentują zestawienie 10 hoteli i obiektów z największym terenem zielonym na piknik i integrację w Polsce

Sezon letni to czas licznych imprez plenerowych, dlatego serwis branżowy konferencje.pl przygotował zestawienie 10 obiektów z największym terenem zielonym w Polsce, idealnych na event na świeżym powietrzu.

„Co roku obserwujemy wzmożone zainteresowanie organizatorów spotkań hotelami i obiektami konferencyjnymi, które są przystosowane do organizacji większych imprez plenerowych. Z myślą o nich stworzyliśmy w wyszukiwarce konferencje.pl filtr >>teren otwarty<<, aby organizatorzy szybciej docierali do obiektów, które poza salami mogą zaoferować miejsce na pikniki firmowe i wydarzenia w zielonym otoczeniu” – mówi Michał Stradomski, Product Manager platformy konferencje.pl.

W cieplejszych miesiącach roku, organizatorzy wydarzeń szukają atrakcyjnych obiektów z dużymi terenami otwartymi, idealnych do organizacji koncertów, festynów, konferencji pod chmurką czy zajęć team building.

Wyniki nowego filtra serwisu konferencje.pl przedstawiają listę 10 obiektów z największymi terenami zielonymi w Polsce. Znajdują się tu hotele i miejsca eventowe o różnym stylu i lokalizacji, oferujące doskonałe miejsca na wydarzenia plenerowe oraz wysokiej jakości usługi konferencyjne.

Zamek Topacz Resort & Art SPA w Ślęzie, Dolny Śląsk, to kompleks o bogatej XIV-wiecznej historii. 50-hektarowy park jest idealnym miejscem na plenerowe eventy dla 4000 osób, wyposażony w infrastrukturę do organizacji dużych imprez, korty tenisowe, boiska sportowe i ścieżki spacerowe.

Miłocin NICE & MICE w okolicach Wrocławia zajmuje drugie miejsce w rankingu. Na obszarze 42 ha można organizować wydarzenia dla 10000 osób. Obiekt doskonale nadaje się do eventów plenerowych, posiada wiaty grillowe, stawy, boisko, tężnię i siłownię.

Folwark Zalesie znajduje się w malowniczej okolicy Wieliczki w Małopolsce. Oferuje 30-hektarowy teren idealny do organizacji eventów dla nawet 5000 osób, z możliwością skorzystania z licznych atrakcji, takich jak jazda samochodami terenowymi czy paintball. Dodatkowo, folwark posiada 6 sal konferencyjnych oraz 20 pokoi, co sprawia, że jest idealnym miejscem na różnego rodzaju wydarzenia.

Julinek Park to wyjątkowe miejsce na organizację wydarzeń pod Warszawą, położone na terenie dawnej bazy cyrkowej, w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Oferuje 30-hektarowy teren, idealny do organizacji imprez dla nawet 4000 osób. W parku znajdują się liczne atrakcje, takie jak park linowy, wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa i park wodny. Dodatkowo, dostępne są profesjonalne zaplecze gastronomiczne, przestrzenie konferencyjne, namioty eventowe, drewniany taras i noclegi.

Rancho Pod Bocianem to urokliwe miejsce w Przypkach, w województwie mazowieckim, zaledwie 25 km od Warszawy. Na powierzchni 20 hektarów można zorganizować piknik firmowy dla nawet 5000 osób. Oprócz licznych atrakcji, takich jak park linowy, strzelnica łukowa czy quady, obiekt oferuje 8 sal konferencyjnych i możliwość noclegu dla około 180 osób.

Hotel Pałac Romantyczny położony jest w malowniczej Turznie, w województwie kujawsko-pomorskim. Otoczony 16-hektarowym parkiem, XIX-wieczny pałac stanowi doskonałe miejsce na organizację imprez plenerowych dla nawet 6500 osób. Ponadto hotel oferuje 6 sal konferencyjnych oraz 67 komfortowych pokoi.

Hotel Mrągowo Resort & Spa znajduje się nad Jeziorem Czos w urokliwym Mrągowie, w województwie warmińsko-mazurskim. Na obszarze o powierzchni 15 ha istnieje możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych dla 1300 osób. Goście wydarzeń mogą skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej, obejmującej boiska sportowe i korty tenisowe. Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje 8 salami konferencyjnymi i 213 pokojami.

BoniFaCio SPA & SPORT RESORT znajduje się w Sochocinie, w województwie mazowieckim. Na przestronnej polanie leśnej o powierzchni 10 ha organizowane są imprezy sportowe i pikniki dla 7000 osób. Oferujemy 6 sal konferencyjnych i 55 pokoi, aby zapewnić komfortowy pobyt naszym gościom.

Wierzbowe Ranczo znajduje się w malowniczej miejscowości Budy Michałowskie na Mazowszu, otoczone przez urokliwy Bolimowski Park Krajobrazowy. Na 8 hektarach terenu otwartego organizatorzy przygotują imprezy integracyjne, kolacje grillowe oraz gry plenerowe. Ranczo oferuje 3 sale konferencyjne i 36 pokoje noclegowe.

Olandia to historyczny pałac w Prusimie, województwo wielkopolskie. Otoczony zielenią folwark zapewnia idealne miejsce na organizację koncertów, pikników oraz imprez dla nawet 10000 osób. Obiekt dysponuje 5 salami konferencyjnymi i 60 pokojami, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na różnego rodzaju wydarzenia.

O Konferencje.pl

Konferencje.pl to wiodący serwis w Polsce, specjalizujący się w wyszukiwaniu miejsc na konferencje, eventy i szkolenia. Od 2000 roku oferuje swoim użytkownikom dostęp do stale rosnącej bazy obiektów (ponad 5500 miejsc), szczegółowej wyszukiwarki, map oraz szacunkowych cen organizacji wydarzeń. Dzięki temu przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, w tym osoby i firmy zajmujące się organizacją konferencji i eventów.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Możesz też być zainteresowany(a)

Gospodarka

Najważniejsze narzędzia do ograniczenia skutków pandemii wszyscy mamy pod ręką

O negatywnym wpływie pandemii Covid-19 na stan psychiczny społeczeństwa, w szczególności dzieci i młodzieży oraz metodach na radzenie sobie z
Gospodarka

PKP Intercity: wzrost kosztów energii wpływa na ceny biletów

Spółka PKP Intercity od wielu lat utrzymywała stałe ceny biletów kolejowych zapewniając konkurencyjną ofertę wobec innych środków transportu. W tym
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ