Kultura

Kino na Obcasach”: Multikino powraca z cyklem w kwietniu

Polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć występy Balázsa Bágyiego, jednego z najbardziej uznanych węgierskich perkusistów jazzowych. Jego kwartet wystąpi w kwietniu na trasie koncertowej od 12 do 20 kwietnia, odwiedzając m.in. Lublin, Szczecin, Warszawę i Wrocław.

Zapraszamy wszystkie kobiety do udziału w projekcjach filmowych „Kino na Obcasach”, które 12 kwietnia powracają do kin sieci Multikino. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć przedpremierowy pokaz filmu „Skołowani”. Bilety na kwietniowe seanse można kupić w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Do zobaczenia w kinie!

Multikino powraca z nową inicjatywą – „Kino na Obcasach”. To propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą wykorzystać wolny wieczór na spotkanie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. Raz w miesiącu będą miały okazję do wspólnego oglądania wybranych filmów na wielkim ekranie, a także wymiany swoich przemyśleń na temat zagadnień ważnych dla kobiet.

12 kwietnia br. wystartuje nowa edycja „Kina na Obcasach” z filmem „Skołowani”. Główny bohater Maks jest kobieciarzem i mistrzem w kłamstwie. Kiedy Anna, atrakcyjna kobieta, myli go z niepełnosprawnym, Maks decyduje się kontynuować kłamstwo w nadziei na podryw. Jednak Anna ma inny plan – chce go przedstawić swojej starszej siostrze, Julii, która jeździ na wózku. Maks i Julia mają wiele wspólnego, ale czy ich relacja będzie oparta na kłamstwie? Czy ich miłość ma szansę przetrwać?

Zanim zacznie się seans filmu „Skołowani”, widzowie będą mieli okazję usłyszeć wywiad z Agnieszką Grochowską, która wcieliła się w główną rolę. Dowiedzą się, jak tworzenie tego dzieła wpłynęło na jej życie i jak można zmienić swoje spojrzenie na rzeczywistość. W trakcie spotkania Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”, poprowadzą rozmowę. 

Dla każdej uczestniczki Multikino i sponsorzy przygotowali szereg prezentów, w tym produkt marki Ziaja z linii słony karmel, bon Clarins o wartości 150 zł, bon na zakupy w sklepach Modivo i e-obuwie po 50 zł, bon rabatowy 10% od HP na laptopach z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, półroczną prenumeratę miesięcznika Zwierciadło, dostęp do aplikacji Storytel na miesiąc, voucher o wartości 230 zł do Depil Concept oraz bon rabatowy od firmy Ania Kruk. Niezwykłe prezenty czekają na uczestniczki wydarzenia, które będą wręczane na sali kinowej.

Już 12 kwietnia w 2023 roku zapraszamy na pierwszą edycję „Kina na Obcasach” do Multikin: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini. Seans rozpocznie się o godzinie 19.00.

Cykl „Kino na Obcasach” jest wspierany przez wyjątkowych sponsorów, w tym Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Ziaja, Storytel, Anię Kruk i Clarins.

Zaangażowanie wspomnianych marek jest oznaką najwyższej jakości, którą zapewnia nasz cykl. Dzięki nim możemy oferować najlepsze filmy i najciekawsze wydarzenia.

Naszymi patronami medialnymi są Zwierciadło i Sens, dwa tytuły, które słyną z wyjątkowych treści, dostosowanych do potrzeb i gustów czytelników.

Aby umożliwić Państwu zakup biletów na „Kino na Obcasach”, bilety są dostępne w kasach kina, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Multikino istnieje na rynku od 1998 roku, jako pierwszy operator multipleksu w Polsce. Na początku 2020 roku 45 kin Multikino działało w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Grupa Vue Entertainment International Limited („Vue”), do której należy Multikino, jest liderem na europejskim rynku kinowym.

Multikino jest wyjątkowe, ponieważ wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Świadczymy usługi wysokiej jakości, dlatego zapraszamy Państwa do korzystania z naszych ofert.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia kina na najwyższym poziomie. Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasach kina, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Flagowe kino sieci Multikino zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Oferuje ono 8 nowoczesnych, wyposażonych w projektory laserowe sal, w tym Salę Premierową na 788 osób. W marcu 2022r. sieć rozszerzyła swoją działalność o wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Składa się ono z 7 sal, wyposażonych w skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, pozwalając widzom wygodnie oglądać filmy w pozycji półleżącej. Ten sam typ wygodnych foteli można znaleźć także w warszawskim Multikinie, zlokalizowanym w Galerii Młociny, oraz poznańskich Multikinach – Starym Browarze i Malcie.

Multikino to wszystko, czego możesz oczekiwać od kina i jeszcze znacznie więcej. Przygotowaliśmy wiele ekscytujących wydarzeń, w tym najnowsze i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty światowej sławy, nocne maratony filmowe, transmisje meczów i wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino jest cenione za swoją działalność, co zostało dostrzeżone przez wiele prestiżowych nagród, wśród których można wymienić Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Dodatkowo, od lat utrzymuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema”, co docenili europejscy jurorzy nagradzając je w 2014 roku ECA Awards.

Vue jest liderem w branży kinowej w Europie. Przez ponad 17 lat działalności Grupa zgromadziła 227 kin, z których każde posiada najwyższej jakości sprzęt, aby zapewnić najlepsze wrażenia dla widzów. Co więcej, Vue oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także dba o wzrost organiczny i przejęcia, aby zagwarantować swoim klientom zawsze najlepszą, najnowocześniejszą ofertę rozrywkową.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Możesz też być zainteresowany(a)

Kultura

Pobiegnijmy razem z gwiazdami lekkiej atletyki dla dobra dzieci w 6. PKO Biegu Charytatywnym

PKO Bieg Charytatywny jest ogólnopolską inicjatywą, która popularyzuje zdrowy styl życia i ideą dobroczynności. Uczestnicy tegorocznej edycji biegu wystartują w:
Kultura

Opery, balet i spektakle teatralne wracają na wielki ekran Multikina. Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2022-2023

Cykl Teatrów National Theatre Live zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Spotkanie z najlepszymi tytułami na dużym ekranie, w wygodnym fotelu,
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ