Kultura

Spotkanie z duchami w Multikinie: Odbierz darmowy bilet na listopadową premierę Halloween z Fantą!

Zacznij swój weekend od 27 do 29 października w Multikinie! Oprócz najnowszych premier filmowych, będziesz mógł skorzystać z specjalnego zestawu z Fantą, który zapewni Ci bilet na dowolny seans z listopadowego repertuaru. A kiedy już oglądniesz film, zatrzymaj wspaniałe chwile dzięki fotobudkom Fanty, które zostały przygotowane specjalnie na Halloween!

W dniach od 27 do 29 października w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć wyczekiwany horror „Pięć koszmarnych nocy”. To opowieść o stróżu nocnym, który zaczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza. Film wystawia elitarną obsadę: Josh Hutcherson („Igrzyska śmierci”), Elizabeth Lail (serial „Ty”), Piper Rubio, Kat Conner Sterling, Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard. Za produkcję tego dreszczowca odpowiada studio Blumhouse – znane z takich tytułów jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”. W repertuarze znajdują się także inne filmy, np. „Czas krwawego księżyca”, „Chłopi” czy „Różyczka 2”. 27 października Multikino organizuje Nocny Maraton Filmowy HALLOWEEN, podczas którego widzowie będą mogli obejrzeć cztery horrory: „Obserwowany”, „Raz, dwa, trzy, wchodzisz do gry!”, „Slotherhouse. Leniwa śmierć” oraz „Dobry piesek!”. Maraton odbędzie się w wielu kinematografach w całej Polsce.

Jeśli planujecie wybrać się do Multikina między 27 a 29 października br., będziecie mogli skorzystać z weekendu z Fantą! Wystarczy kupić zestaw z Fantą, aby otrzymać voucher, który można wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino, aż do 30 listopada br.!

Listopadowy repertuar kinowy zachwyci wszystkich miłośników filmów. Widzowie będą mogli zobaczyć takie produkcje jak: „Kajtek czarodziej”, wyczekiwaną przez wszystkich „Marvels” z Brie Larson, komedię romantyczną „Uwierz w Mikołaja” w szczególnym, świątecznym klimacie, „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” wyreżyserowaną przez Ridleya Scotta, czy też animację „Życzenie”.

Między 27 a 29 października w 45 kinach sieci Multikino odbędzie się Weekend z Fantą! Dodatkowo, w wybranych lokalizacjach: Multikino Kraków, Multikino Biała Podlaska, Multikino Gdańsk, Multikino Olsztyn, Multikino Bydgoszcz, Multikino Poznań Stary Browar oraz Multikino Warszawa Młociny, czekają na Was fanty w halloweenowym klimacie!

Bilety zakupione między 27 a 29 października br. nie będą upoważniać do wymiany na wydarzenia specjalne. Klienci, którzy zdecydują się na zestaw (średni, duży lub dla dwojga) z Fantą (kubek lub butelka, bez Frozen Fanty), otrzymają kupon zwalniający z opłaty za film wyświetlany między 1 a 30 listopada br. Więcej informacji o regulaminie akcji oraz repertuarze dostępnym w ramach promocji znajduje się na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.

Multikino jest liderem nowoczesnych multipleksów w Polsce, oferującym swoim gościom wyjątkowe doświadczenia wizualne i dźwiękowe. Nasze kina wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak ekrany IMAX, D-BOX Motion Seats, 4DX i ScreenX, które gwarantują unikalny kinowy zapis. Największe kina Multikino dysponują ponad 20 salami kinowymi, w tym najnowocześniejszymi salami IMAX z wypełnieniem dźwiękowym IMAX 12.1.

Multikino oferuje wyjątkową rozrywkę dla swoich widzów – wygodne fotele, światowej klasy projektory i wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. W marcu 2022r. dołączyło do tego grona kino w Galerii Gemini Park w Tychach, oferujące 7 sal wyposażonych w projektory laserowe i skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, pozwalające widzom na oglądanie filmów w pozycji półleżącej. To samo wyposażenie oferują warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to nie tylko miejsce, w którym możesz oglądać najnowsze premiery filmowe, ale także miejsce na spotkania ze światowymi gwiazdami, nocne maratony filmowe, oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych, oper, baletu oraz retransmisje sztuk teatralnych z brytyjskiego National Theatre.

Multikino zostało docenione za swoją działalność w licznych wyróżniających je konkursach, a także otrzymało nagrody Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Jest liderem w branży Event Cinema nie tylko w Polsce, ale także w Europie, czego potwierdzeniem jest otrzymanie nagrody ECA Awards w 2014 roku.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Możesz też być zainteresowany(a)

Kultura

Pobiegnijmy razem z gwiazdami lekkiej atletyki dla dobra dzieci w 6. PKO Biegu Charytatywnym

PKO Bieg Charytatywny jest ogólnopolską inicjatywą, która popularyzuje zdrowy styl życia i ideą dobroczynności. Uczestnicy tegorocznej edycji biegu wystartują w:
Kultura

Opery, balet i spektakle teatralne wracają na wielki ekran Multikina. Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2022-2023

Cykl Teatrów National Theatre Live zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Spotkanie z najlepszymi tytułami na dużym ekranie, w wygodnym fotelu,
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ