Kultura

Warsztaty z improwizacji jazzowej w Olsztynie

Warsztaty z improwizacji jazzowej poprowadzą: amerykański puzonista – Steve Swell, Per-Ake Holmlander, wirtuoz tuby ze Szwecji,Tim Daisy, perkusista z Chicago, Ido Bukelman – gitarzysta z Izraela, Olo Walicki – kontrabasista i Mikołaj Trzaska – leader projektu, saksofonista i kompozytor muzyki filmowej.

Organizatorzy zapraszają do udziału absolwentów studiów artystycznych, studentów ostatnich lat, chcących poznać tajniki improwizacji, gotowych na poszukiwanie osobistego języka wypowiedzi.

Warsztaty odbędą się w dniach 25-28 października br. w Teatrze Jaracza w Olsztynie i zakończą się 29 października wspólnym udziałem z mistrzami w multimedialnym koncercie „Świadectwa Zagłady” poświęconym sytuacji w Ukrainie.

Zgłoszenia powinny zawierać przykłady osobistej solowej lub zespołowej improwizacji. Czas nagrań od 10 do 15 minut, forma wideo i audio.

Źródło informacji: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Możesz też być zainteresowany(a)

Kultura

Pobiegnijmy razem z gwiazdami lekkiej atletyki dla dobra dzieci w 6. PKO Biegu Charytatywnym

PKO Bieg Charytatywny jest ogólnopolską inicjatywą, która popularyzuje zdrowy styl życia i ideą dobroczynności. Uczestnicy tegorocznej edycji biegu wystartują w:
Kultura

Opery, balet i spektakle teatralne wracają na wielki ekran Multikina. Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2022-2023

Cykl Teatrów National Theatre Live zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Spotkanie z najlepszymi tytułami na dużym ekranie, w wygodnym fotelu,
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ